Fototapeta Róże

Dostępny


Fototapeta winylowa na flizelinie niemieckiej firmy A.S. Creation z kolekcji Designwalls. Fototapeta przedstawia piękne, duże kwiaty na czarnym tle. 

Szczegóły

  Produkt: Fototapeta
  Rodzaj: Tapeta winylowa na flizelinie
  Pasowanie wzoru: Brak
  Zastosowanie: Salon
  Zastosowanie: Sypialnia
  Zmywalność: Tak
  Sposób klejenia: Klejem smarujemy tylko ścianę
  Szerokość rolki: 350 cm
  Długość rolki: 255 cm
  Styl: Glamour
  Styl: Naturalny
  Wzór: Kwiaty
  Kolor: Czarny
  Kolor: Czerwony
  Wysyłka: od 5 do 10 dni roboczych
Fototapeta Róże

599,00 zł

Skorzystaj z kalkulatora aby obliczyć ilość rolek

Fototapeta winylowa na flizelinie niemieckiej firmy A.S. Creation z kolekcji Designwalls. Fototapeta przedstawia piękne, duże kwiaty na czarnym tle. 

Kobiecy i naturalny klimat tapety idealnie wpisze się we wnętrze w stylu glamour  Tapetę można pokleić zarówno w sypialni jak i salonie. 

Rozmiar : 350 cm x 255 cm

Fototapeta składa się z 5 pasów o szerokości 70 cm oraz długości 255 cm, które należy przykleić na ścianę w odpowiedniej kolejności. Kolejne pasy należy kleić do czoła. 

Producent: A.S. Creation

Kolekcja: Designwalls

Sposób klejenia: Przy klejeniu tapety klejem należy posmarować jedynie ścianę, tapetę pozostawiając suchą. Jest to bardzo łatwy sposób klejenia. Poradzisz sobie sam z klejeniem nie musisz zatrudniać fachowca. Fototapeta składa się z 5 pasów o szerokości 70 cm. 

Wygląd/ struktura: Flizelina o gramaturze 130 g. 

Fototapety są drukowane cyfrowo na wysokiej jakości podkładzie z włókniny ( flizeliny) o gramaturze 130 g. Flizelinowy podkład można bardzo łatwo nałożyć na ścianę za pomocą standardowego kleju do tapet oraz całkowicie usunąć po wyschnięciu. Tapety są w pełni zmywalne i odporne na szorowanie i działanie światła. Przy produkcji stosowane są przyjazne dla środowiska, hipoalergiczne i bezwonne farby lateksowe. Fototapeta dostarczana jest w indywidualnych tubach zapakowanych dodatkowo w karton zapobiegający uszkodzeniom podczas transportu. 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.as-creation.pl

Polecane produkty