Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy całe w tapetach

Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy całe w tapetach

Opublikowano : 2018-02-02 12:13:19

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 w bloku na wynajem krótkoterminowy, w którym na wszystkich ścianach zostały położone tapety.

Właściciele urządzali mieszkanie z myślą o wynajmie krótkoterminowym. Zależało im bardzo na tym aby powstało wnętrze nowoczesne, przytulne, ciepłe ale przede wszystkim ergonomiczne. Takie, którego nie musieliby odnawiać co 2 czy 3 lata. Zdecydowali się zatem na położenie tapet we wszystkich pomieszczeniach. Zastosowano tapety winylowe na podłożu flizelinowym oraz papierowym, odporne na zabrudzenia oraz szorowanie. 

Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

W salonie została położona jednolita tapeta z lekką strukturą w delikatnym miętowym kolorze. Została ona dobrana do tkanin które pojawiają się we wnętrzu, dywanu, poduszek dekoracyjnych oraz zasłon. Ta sama tapeta została położona w przedpokoju. Ten zabieg miał optycznie powiększyć wnętrze i nie dzielić i tak dość małej przestrzeni. 

W kuchni zdecydowano się na tapetę imitująca ścianę tablicową z białymi napisami. Nowoczesny wzór z lekkim przymrużeniem oka idealnie zgrywa się z aluminiowymi szafkami kuchennymi. Zastosowanie tapety z wyraźnym wzorem pozwoliło na optyczne zwężenie dość długiego pomieszczenia. 

Sypialnia to dosyć małe pomieszczenie, jednak i tutaj inwestor zdecydował się na wyraźną tapetę w duży wzór.

Biało- granatowa kratka na ścianie za zagłówkami łóżek to jedyny mocny element w tym pokoju. Do tapety w kratę zostały dopasowane ciemnogranatowe zasłony, te same które znajdziemy w salonie.

Do tapety zostało dopasowane delikatne, szare tło z lekką strukturą. 

Obie tapety są winylowe a więc zmywalne na podłożu flizelinowym. 

Na tapetę właściciele mieszkania zdecydowali się także w łazience. Jest to bardziej odporna tapeta winylowa z przeznaczeniem do wilgotnych pomieszczeń we wzór przypominający marokanśkie płytki. 

Białe, proste płytki zostały położone tylko w strefie prysznica oraz toalety.

Wszystkie tapety wykorzystane w projekcie znajdziesz na naszej stronie. 

Udostępnij