Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

REGULAMIN SKLEPU oretytapety.com

 

I Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem oretytapety.com jest firma O Rety Tapety Ewelina Czemierowska z siedzibą w Białej Podlaskiej, adres:
  21-500 Biała Podlaska, ul. Kolejowa 5, NIP 537-256-21-68, regon 061717041.
 2. Administratorem danych osobowych jest firma O Rety Tapety Ewelina Czemierowska z siedzibą w Białej Podlaskiej, adres: 21-500 Biała Podlaska, ul. Kolejowa 5.
 3. Sklep internetowy, zgodnie z wymogami prawa, zarejestrował zbiór danych osobowych w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pod numerem 25259/2014.
 4. Niniejszy regulamin skierowany jest do wszystkich klientów sklepu oretytapety.com i określa zasady zakupów.
 5. Zdjęcia oferowanych w sklepie produktów mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu. Sklep oretytapety.com nie ponosi odpowiedzialności za błędy w kolorystyce sprzedawanych produktów, które wynikają z indywidualnych ustawień monitora klienta.
 6. Narzędzie „Kalkulator tapet” dostępne dla klientów sklepu oretytapety.com jest jedynie pomocą podczas dokonywania zakupów. Ilość obliczonych rolek nie jest wiążąca i klient może się jedynie sugerować pomocą. Sklep oretytapety.com nie ponosi odpowiedzialność za błędne wyliczenie potrzebnych rolek.
 7. Ceny w sklepie internetowym oretytapety.com są cenami brutto i są wyrażone w złotych polskich. Cena podana przy danym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. 
 8. Aby korzystać ze sklepu internetowego oretytapety.com należy posiadać komputer z dostępem do Internetu oraz aktualną przeglądarkę internetową.

II Składanie i realizacja zamówień

 1. Aby dokonać zakupu, należy złożyć zamówienie w jednej z dostępnych form:
 • na stronie sklepu oretytapety.com
 • telefonicznie  pod numerem telefonu 83 343-55-84
 • pocztą elektroniczną na adres sklep@oretytapety.com

 

 1. Sklep przyjmuje zamówienia składane on-line przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.
 2. Zamówienia składane telefonicznie oraz pocztą elektroniczną przyjmowane są w dni robocze w godzinach 9.00 – 17.00  wyłączając dni ustawowo wolne od pracy.
 3. Zamówienia realizowane są w dni robocze ( od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00)/
 4. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
 5. Zamówienia mogą być realizowane poza terytorium Polski po wcześniejszych indywidualnych uzgodnieniu tego faktu ze sklepem oretytapety.com. Czas dostawy zamówienia oraz koszty dostawy będą w takim wypadku kalkulowane indywidualnie i mogą się różnić o tych podanych na stronie sklepu.
 6. W przypadku tymczasowego braku towaru w fabryce lub na magazynie klient będzie informowany o tym fakcie i wiązanych się z tym wydłużonym czasem realizacji zamówienia. Jeżeli klient nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. 
 7. Do każdej przesyłki będzie dołączony dowód zakupu w postaci paragonu imiennego lub faktury.
 8. Czas realizacji zamówienia może wynosić od jednego do 28 dni roboczych. Podczas składania zamówienia klient będzie informowany o czasie realizacji zamówienia.
 9. Jeżeli w zamówieniu znajduję się kilka produktów o różnym czasie realizacji łączny czas realizacji całego zamówienia wynosić będzie tyle ile najdłuższy czas realizacji poszczególnych produktów.

 

III Płatności

 1. Płatności w sklepie internetowym oretytapety.com mogą być dokonywane w następujący sposób:
 • Kartą płatniczą Visa, MasterCard, Maestro
 • Przelewem bankowym
 • Płatnością za pobraniem            
 1. Płatności on-line obsługiwane są za pośrednictwem systemu PayU.
 2. W przypadku płatności realizowanej przelewem bankowym na poleceniu przelewu należy umieścić w tytule przelewu: imię i nazwisko klienta oraz numer zamówienia. Należność należy przelać na rachunek bankowy:
  Bank Pekao S.A. 92 1240 2177 1111 0010 5935 2744
 3. W przypadku braku wpłaty za złożone zamówienie po upływie 3 dni roboczych od jego złożenia – zamówienie zostanie anulowane.

 

IV Dostawa

 1. Wysyłka zamówienia do klienta odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, jak i firmy kurierskiej Inpost, w tym: InPost Paczkomat i InPost Kurier.
 2. W przypadku produktów dostępnych „od ręki” w sklepie oretytapety.com i złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu płatności do godz. 16.00 w dniu roboczym przesyłka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia i powinna dotrzeć do klienta dnia następnego, najpóźniej 72h od wysyłki.
 3. Doręczanie przesyłek przez kuriera odbywa się w dniach roboczych (poniedziałek-piątek z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy), na podany przez klienta adres.
 4. Klient ma możliwość osobistego odbioru zamówienia w siedzibie firmy O Rety Tapety od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.
 5. Zamówienia przekraczające określoną wartość są wysyłane na koszt sklepu oretytapety.com. Informacja o aktualnie obowiązującym limicie zawsze jest umieszczoną na stronach produktowych sklepu oraz w „koszyku” podczas składania zamówienia.
 6. Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient, powinien dokładnie sprawdzić w obecności spedytora kompletność zawartości paczki oraz stan opakowania zewnętrznego i zamówionego towaru. W przypadku uszkodzenia przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Odbiorcę i kuriera. 

V Zwrot towaru

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 rou o prawach konsumenta klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając Sklepowi stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu.
 2. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony oraz musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z dołączonym dowodem zakupu na adres firmy O Rety Tapety.
 4. Pieniądze za zwrócony produkt klient otrzyma przelewem na wskazany przez siebie numer rachunku bankowego lub na kartę płatniczą,  w zależności od pierwotnego sposobu płatności w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu. Koszty odesłania produktu nie podlegają zwrotowi. 
 5. oretytapety.com zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych lub zgłoszonych przez klienta po upływie wyznaczonego terminu, lub artykułów, które nie znajdują się w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane
 6. W przypadku odstąpienia od umowy O Rety Tapety nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
 7. W przypadku zwrotów towarów z zamówień z darmową dostawą kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt dostawy - 14,99 zł zamówienia opłacone z góry lub 19,99 zł zamówienia za pobraniem. 

 

VI Reklamacje

 1. Wszystkie towary dostępne w sklepie oretytapety.com są objęte gwarancją producenta.
 2. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez sklep w terminie do 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami (dokument zakupu, oryginalne etykiety produktu, formularz reklamacyjny).
 3. Reklamowane towary należy odesłać na adres siedziby firmy O Rety Tapety.
 4. Przed rozpoczęciem klejenia klient musi sprawdzić czy tapety tego samego wzoru mają tą samą serię produkcyjną. W razie różnic należy poinformować o tym sklep oretytapety.com i nie kleić danej tapety.
 5. W przypadku fototapet należy sprawdzić wszystkie bryty na ewentualność wad ( kolorystyka, wielkość brytów) przed ich położeniem na ścianę. Po przyklejeniu fototapety z wadą na ścianę reklamacja nie będzie uwzględniana. 
 6. Gdy po przyklejeniu więcej niż 3 pasków tapety z danej serii na tapecie wystąpi skaza uznaje się, że klient zaakceptował brak wady i nie przysługuje mu prawo do reklamacji.
 7. Koszt robocizny i ewentualnych usterek nie podlega reklamacji.

 

VII Postanowienia końcowe

 1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 2. Oretytapety.com zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu w każdym czasie. Zmieniony Regulamin będzie dostępny m.in. na podstronie z potwierdzeniem Zamówienia dla wszystkich korzystających ze sklepu internetowego oretytapety.com 
 3. Oretytapety.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania i usuwania towarów do oferty dostępnej za pośrednictwem sklepu internetowego.
 4. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 ze zm.) wszelkie zawarte na stronie www.oretytapety.com treści, a w szczególności opisy produktów, rozwiązania graficzne, fotografie i treści polityki prywatności są chronione. Naruszenia tych praw autorskich, polegające na kopiowaniu i rozpowszechnianiu jest niedozwolone.
 5. Regulamin wchodzi w życie z dniem 18.09.2014 r.