Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Nasze realizacje - Pokój telewizyjny w starym garażu

Nasze realizacje - Pokój telewizyjny w starym garażu

Opublikowano : 2015-04-29 14:03:56

Nowy cykl artykułów na naszym blogu. Zobacz jak przerobiono stary garaż na pokój telewizyjny używając do aranżacji wnętrza tapetę w szare pasy oraz imitującą surowy tynk.

Historia tego pomieszczenie jest bardzo ciekawa. Pierwotnie był to garaż z przeznaczeniem na dwa samochody. Pomieszczenie jest dosyć spore ale niestety niskie. Wymiary to 6 m x 6 m , wysokość to niecałe 2,5m. Inwestorom zależało zatem na tym aby optycznie wydłużyć pomieszczenie. Pasy na wszystkich ścianach byłyby męczące, szczególnie na ścianie z telewizorem. Dlatego wraz z inwestroami zdecydowaliśmy się aby podzielić pomieszczenie. 

zdjęcie: O Rety Tapety

Na ścianie z telewizorem oraz z oknami pokleiliśmy tapetę imitujące betonowe bloczki. Bardzo fajnie łączy się ona z kolorem kostki na podjeździe przed domem, który widoczny jest przez duże,  panoramiczne okna. Pasy zastosowaliśmy na ścianie przeciwległej do telewizora oraz tej widocznej z okna. 

zdjęcie: O Rety Tapety

Ograniczeniem dla aranżacji była również widoczna pomiędzy oknami kostka klienkierowa. Dlatego inwtesorzy zdecydowali aby pójść w stronę szarości i oceplić wszystko mocnymi elemantami w kolorze pomarańczowym. Pomarańcz pojawia się na fotelu, w zasłonkach, poduchach...

Przy suficie nie zostosowano żadnego wykończenia aby już optycznie nie skracać ściany, która i tak jest dość niska.

zdjęcie: O Rety Tapety

zdjęcie: O Rety Tapety

zdjęcie: O Rety Tapety

Efekt przerósł oczekiwania nasze oraz inwestorów.

Pomieszczenie nabrało fajnego, lekko industrialnego charakteru. Co więcej tapeta idealnie wygłusza pomieszczenie i nadaje mu dobrą akustykę.

zdjęcie: O Rety Tapety

Więcej inspiracji na ciekawe wnętrza z zastosowaniem tapet ściennych znajdziesz na naszym Pinterest

   Odwiedź na Pintereście profil użytkownika O Rety Tapety.      

Tapety wykorzystane w tej aranżacji znajdziesz w naszym sklepie

Udostępnij