Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Nieoczywiste tapety do dziecięcego pokoju

Nieoczywiste tapety do dziecięcego pokoju

Opublikowano : 2018-06-14 14:23:55

Pokoje dziecięce najczęściej kojarzą nam się z typowo dziecięcymi wzorami. Zwierzątka, serduszka, samochody, koparki, motylki czy laleczki. Dodatkowo w bardzo jaskrawych kolorach. Coraz modniejsze i bardzo uniwersalne staje się wykorzystywanie nietypowych wzorów tapet w dziecięcych pokoikach.

 

  • Tapety w pasy – w dziecięcym pokoju zarówno chłopaka jak i dziewczynki bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są pasy. Pasy różowe czy błękitne, szerokie czy wąskie. Stosując taki wzór nie będziemy musieli go tak często wymieniać wraz z rośnięciem naszej pociechy.

  • Tapety imitujące deski – takie wzór szczególnie sprawdzi się w pokoikach urządzonych w bardziej naturalnym , skandynawskim stylu.

  • Tapety w delikatne graficzne wzory – drobne, delikatne wzorki graficzne w delikatnych pastelowych czy białych odcieniach to dobre rozwiązanie szczególnie do małych i ciemnych pomieszczeń

  • Tapety w palmy – rozwiązanie dla bardziej odważnych. Bardzo modny tropikalny trend wykorzystuje przede wszystkim liście bananowców, palm czy paproci. Tapety z tak wyraźnym wzorem to rozwiązanie dla dzieci lubiących przyrodę i przebywanie na świeżym powietrzu.

  • Tapety w drobne kwiatki – w pokojach dziewczynek możemy zrezygnować z typowych wzorów i postawić ma tapety w delikatne, angielskie kwiatki. Jest to rozwiązanie dla starszych dzieci, z którego będą mogły się cieszyć wiele lat.

  • Tapety w drzewa - bardzo fajne nawiązanie do naturalnego, skandynawskigo stylu. Takie drzewa szczególnie w stonowanych bielach czy szarościach sprawdzą się w każdym modnym dziecięcym pokoiku.