Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Nowości od AS Creation: Colibri i Designdschungel 2

Nowości od AS Creation: Colibri i Designdschungel 2

Opublikowano : 2018-11-06 10:55:40

Dwie bardzo dobre, nowe kolekcje tapet ściennych od AS Creation, Colibri i Designdschungel 2. Świeże, kolorowe, modne wzory tapet ściennych pasujące do nowoczesnego, jasnego wnętrza. 

 

Colibri

Ta kolekcja to przede wszystkich egzotyczne rośliny i kwiaty w jasnych kolorach tęczy. Tapety idealnie pasujące do młodych, nowoczesnych wnętrz utrzymanych w lekkiej, jasnej kolorystyce w stylu skandynawskim czy modnym boho. W połączeniu z białymi meblami i naturalnym drewnem pięknie dopełnią wnętrza.

W tej kolekcji znajdziemy zarówno tropikalne palmy w stylu egzotycznym jak i graficzne wzory w stylu lat 60-tych. Niezwykle uniwersalna kolekcja tapet ściennych nadających się zarówno do dorosłego wnętrza jak i do pokojów dziecięcych czy młodzieżowych.

 

Designdschungel 2

Znana blogerka Laura N wraca z drugą odsłoną sygnowanej swoim imieniem kolekcji tapet ściennych. Tym razem w kolekcji znajdziemy głównie graficzne mozaiki z dodatkiem modnej miedzi czy odręczne zyg zaki w nowoczesnym wydaniu.

Autorka kontynuuje też bardzo dobrze przyjęte we wcześniejszej swojej kolekcji kolorowe liście palmy, która sama ma wyklejone w swojej sypialni.