Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Ściana z cegieł? Czemu nie!

Ściana z cegieł? Czemu nie!

Opublikowano : 2014-11-13 11:55:40

O Rety Tapety uwielbiają styl vintage i przemysłowe lofty. Mamy nadzieję, że i Wy je pokochacie.

Nic tak fajnie nie ociepli pomieszczenia jak ściana z cegieł. Jedna ściana potrafi wprowadzić nutę historii, nawet gdy nie mieszkasz w przedwojennej kamienicy.

cegły                                    

zdjęcie: www.pinterest.com

Nierówne, stare i brzydkie ściany? Można zrobić z nich atut! Wystarczy wykorzystać tapetę imitującą cegły. Bardzo dobrze kryją one nierówności, ładnie łączą się na złączeniach. Są idealne jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza ciepły, naturalny klimat.

 

zdjęcie: www.pinterest.com

Ceglana ściana sprawdzi się zarówno w stylu nowoczesnym w towarzystwie szła, metalu jak i s tylu klasycznym trochę eklektycznym, otoczona stylizowanymi meblami, ciepłym drewnem czy naturalnymi kolorami.

 

zdjęcie: www.pinterest.com

Wykorzystaj naturalne krzywizny pokoju. Kominy, skosy, wnęki … to tam stwórz swoją ceglaną ścianę. Taką tapetę możesz też pokleić pod telewizor w dużym pokoju czy między górnymi a dolnymi szafkami w kuchni. W przedpokoju tak mocna tapeta sprawdzi się idealnie i ochroni ściany przed łapkami dzieci czy brudnymi zwierzakami. Po takiej wizycie wystarczy, że weźmiesz mokra czystą szmatkę i na tapecie nie pozostanie ślad po błocie czy kurzu.

 

zdjęcie: www.pinterest.com

W przestrzeniach biurowych możesz pokusić się o wyklejenie całego pomieszczenia, nadając im przemysłowy charakter.

  zdjęcie: www.pinterest.com

W pokojach młodzieżowych dodając stoliki z palet czy regały z skrzynek po owocach stworzysz niepowtarzalne i oryginalne wnętrze.

 

A co w tym wszystkim jest najfajniejsze? Swoją własną ceglaną ścianę robisz w ciągu jednego dnia. Nie potrzebujesz do tego fachowców ani ekipy odgruzowującej Twoje mieszkanie. Efekt jest natychmiastowy.

Więcej inspiracji znajdziesz na naszym Pinterest.

Odwiedź na Pintereście profil użytkownika O Rety Tapety.

Tapety imitujące cegły w różnych kolorach i cenach znajdziesz w naszym sklepie. Oto nasze propozycje.