Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Tapeta w czarno-białe pasy. My jesteśmy na TAK!

Tapeta w czarno-białe pasy. My jesteśmy na TAK!

Opublikowano : 2018-04-06 10:07:00

Jak zaaranżować biało-czarne, klasyczne pasy we wnętrzu? Jak wykorzystać biało-czarne pasy aby wnętrze nie było zimne i monotematyczne? Postaramy się rozwiać te wątpliwości.

W tym tygodniu na tapetę bierzemy czarno-białe pasy. Przyznajemy, to dość trudny wzór ale i na niego znajdzie się sposób. Sprawdź jaki!

Biało-czarne , czarno-białe. Jak byśmy ich nie nazwali te bardzo specyficzne pasy i nie jednemu adeptowi urządzania mieszkania napędziły sporo problemów.

Podstawowym problemem jest, to aby tak zaaranżować tapetę aby wnętrze nie było smutne, monotematyczne, oklepane. Aby do tego nie dopuścić najprostrzym rozwiązaniem będzie użycie kilku małych ale jakże ważnych kolorstycznych dodatków. O Rety Tapety kochają intensywne kolory jako jeden wyraźny element we wnętrzu. Może i Wy je pokochacie. 

pasy   pasy   pasy

zdjęcie: www.homedit.com                                                 zdjęcie: www.harpersbazaar.com                                             zdjęcie: www.homesense.ca

Może to być kolorowy obraz czy też poduszka na łoźko.  Mogą to być fotele w fantazyjnym kolorze. Najważniejsze aby był to kolor, który lubisz. 

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest poklejenie tapety w biało-czarne pasy w przedpokoju i do tego w poziomie. Czyż nie wygląda to zachęcająco?! A jak fajnie optycznie wydłuża pomieszczanie. Może taką tapetę wykorzystać jedynie jako lamperie lub jeśli należych do tych odważnych na całej powierzchni ściany? Decyzję zostawiamy Tobie. 

       pasy   pasy

                                                                                           zdjęcie: www.homedit.com                                                    zdjęcie: www.petrelladesigns.com

Serce O Rety Tapety skradło jednak co innego. Tapeta w biało czarne-pasy wyklejona w łazience! Jesteśmy totalnie zakochani w tym rozwiązaniu. Czy to wyklejone w pionie czy w poziomie. Nie ma to najmniejszego znaczenia. Oba rozwiązania wyglądają super.

                    pasy    tapeta w pasy   tapeta w pasy

zdjęcia: www.pinterest.com
Jeśli jednak jesteś troszkę mniej odważny mamy dla Ciebie kilka propozycji, równie modnych i ciekawych. Możesz pokleić taką tapetę w salonie na jednej ścianie w połączeniu z meblami w ciepłych odcieniach. W przedpokoju, przy wejściu do domu taka tapeta da niepowtarzalny efekt. 
pasy salon
zdjęcie: www.tylarkins.com

                    tapeta w pasy    tapeta w pasy   tapeta w pasy
zdjęcia: www.pinterest.com

Na koniec jeszcze kilka rad dotyczących tapet w pasy:

  • pasy poklejone w pionie optycznie wydłużają ścianę i całe pomieszczenie - jeśli masz niskie mieszkanie są idealnie dla Ciebie,
  • pasy poklejone w poziomie optycznie zwiększają ścianę, sprawiają wrażenie, że jest ona nieskończona - dobre rozwiązanie dla długich a wąskich pomieszczeń,
  • pasy na bardzo małych fragmencie ściany - idealny element dekoracyjny obok, którego nie można przejść obojętnie.

Tapety w biało-czarne pasy znajdziesz w naszym sklepie. Oto nasze propozycje.