Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Tapeta w połączeniu z białą sztukaterią

Tapeta w połączeniu z białą sztukaterią

Opublikowano : 2018-06-12 10:31:47

Biała sztukateria przypodłogowa, przysufitowa i ścienna w połączeniu z wzorzystą tapetą. Klasyczne i bardzo efektowne połączenie. Do tej pory mało popularne w naszych wnętrzach obecnie coraz częściej wykorzystywane. 

Biała listwa przysufitową ułatwi nam klejenie tapety. Zarówno jeśli robimy to sami lub zatrudniamy do tego fachowca. Przy suficie, nawet mimo lekkich nierówności ścian nasza praca będzie miała lepsze efekty. Taka listwa będzie też stanowić lekkie i delikatne przejście między białym sufitem a kolorową, często wzorzystą tapetą. 

Ekran z wyrazistą tapetą. Jeden duży na środku ściany lub kilka małych z tapetą z mocnym wzorem to kolejne rozwiązanie z wykorzystaniem białej sztukaterii. Taki ekran może stanowić stały element wnętrza czy to za kanapą przy za łóżkiem w formie zagłówka. Najlepiej sprawdzą się do tego tapety w kwiaty lub w bardzo wyraźny, graficzny wzór. 

Lamperia. Dwa rodzaje tapety oddzielone biała listwą po środku ściany. Klasyczne, angielskie rozwiązanie. Szczególnie dobre w wysokich pomieszczeniach. Tapetę możemy pokleić tylko w dolnej części takiej lamperii w górę pozostawić malowaną. 

Najprostsze i najczęściej stosowane rozwiązanie to biała, klasyczna listwa przysufitowa oraz podłogowa w połączeniu z tapetą ścienną. Takie rozwiązanie zamknie w ramy tapetę, która przy białych listwach nabierze zarówno odpowiedniego koloru jak i charakteru. Zarówno jeśli kleimy tapetę jednolitą z delikatną strukturą czy ze wzorem. 

 

Proste listwy, bez żadnego frezowania to także rozwiązanie do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. W połączeniu z tapetą w nowoczesny wzór z efektem 3D w mocnym kolorze.