Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Tapety dziecięce -  Esprit Kids

Tapety dziecięce - Esprit Kids

Opublikowano : 2018-02-06 12:44:02

Tapety dziecięce z kolekcji Esprit Kids. Wzory sygnowane tą znaną i cenioną z jakości marką już od 5 kolekcji bawią i uczą dzieci. Tapety z kolekcji Esprit Kids to zarówno tapety papierowe jak i flizelinowe - można je połączyć z licznymi tapetami jednokolorowymi i bordiurami. 

Las: Dzieciaki na tropie

Dlaczego dzieci tak bardzo lubią las? Może dlatego, że jest tu wiele obiektów do zbadania: sprytne lisy, mądre sowy, kolorowe ptaki, drzewa, kwiaty i grzyby. Tapety „Forest“ odkrywają przed dziećmi tę różnorodność natury, a ponadto wnoszą tak modny ostatnio styl retro do wnętrza.

Kropki i paski

Kropka, kreska, fiku-miku, oto portret mego pokoiku. Takie proste i graficzne wzory tapet Kropki i paski zmienią każdy pokój w dziecięcy raj, w którym każda wspólna zabawa będzie tak samo kolorowa jak kropki i kreski, które wyglądają, jak namalowane akwarelą podczas zabawy.


Bajkowe jednorożce i słodkie motylki

Mała Miss, księżniczka i córeczka tatusia - w kwestii pokoju marzeń małe dziewczynki są zgodne. Musi być słodki róż. Lub fiolet. Ewentualnie ostry róż. A najlepiej wszystko na raz. No i nie zapominajmy: nie może zabraknąć motylków, paseczków i jednorożców.

Budowlaniec

Maszyny, koparki, traktory i wywrotki a wszystko to w mocnych odcieniach granatu i czerwieni.  Tapety z tej serii to idealny element wyposażenia pokoiku małego majsterkowicza.

Wybrane wzory tapet z kolekcji Esprit Kids do kupienia na O Rety Tapety.

Udostępnij