Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Tapety w kwiaty w angielskim stylu

Tapety w kwiaty w angielskim stylu

Opublikowano : 2018-04-13 14:50:09

Jakie słowo pierwsze przychodzi nam do głowy kiedy myślimy o angielskim stylu we wnętrzach? Oczywiście kwiaty! Klasyczne róże, piwonie czy drobne łączki.
Tapety w tym stylu to przede wszystkim delikatne pastelowe kolory z ogromną przewagą róży, fioletów i czerwieni. 

Tapety w klasyczne róże 

Klasyczne, pełne, duże kwiaty róży to najbardziej popularny wzór jaki znajdziemy we wnętrzach urządzonych w stylu angielskim czy prowansalskim. 

Kwiaty najczęściej występują na jasny, białym lub kremowym tle. Dzięki takiemu kontrastowi prezentują się zjawiskowo. 

Dla odważnych proponujemy wyklejenie taką tapetą całego pomieszczenia, czy jest to sypialnia, salon czy jadalnia. Dla mniej odważnych idealnym rozwiązaniem będzie wybranie jednej, najbardziej reprezentacyjnej ściany w pomieszczeniu i poklejenie tapety właśnie na niej. 

Kwiaty + pasy = zestaw idealny

We wnętrzach w stylu angielskim bardzo często zobaczymy też tapety w pasy. W połączeniu z kwiatami lub jako samodzielny wzór. My jesteśmy wielkimi zwolennikami tzw. lamperii. Kiedy na dole przyklejamy tapetę w pasy i oddzielamy ją od górnej części białą sztukaterią. Jest to jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań jakie można zastosować we wnętrzu. Sprawdzi się to zarówno w długim przedpokoju czy romantycznej sypialni. 

Tapety w drobne, kwiatowe łączki

Delikatne kwiatowe zwory, tzw. łączki to idealne rozwiązanie dla całych pomieszczeń. Taki mały wzór będzie szczególnie dobry do małych i ciemnych przestrzeni.

Dzięki dużej ilości światła taka tapeta optycznie powiększy oraz rozświetli nasz pokój. 

Więcej wzórów tapet w kwiaty w stylu angielskim znajdziesz na www.oretytapety.com