Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Tapety w gwiazdki

Tapety w gwiazdki

Opublikowano : 2018-04-04 12:00:50

Tapety w gwiazdki. Bardzo prosty ale również bardzo efektowny wzór. Zarówno do pokoju nastolatka jak i nowoczesnego wnętrza w stylu loftowym. W wersji fluorescencyjnej lub klasycznej. 

Tapety w gwiazdki od Michalsky Living z kolekcji High Rise

Gwiazdki w wersji dla dorosłych inspirowane stylem życia w metropoliach. Projektant sięga go gwiazd, nie tylko symbolicznie aby stworzyć obraz wielkomiejskiego  nieba we własnym wnętrzu. Tapeta w wersji czarnej idealnie sprawdzi się w męskim wnętrzu, w połączeniu z naturalnym drewnem i stalą. 

W wersji beżowej czy szarej można ją zaaranżować do wnętrz w stylu skandynawskim czy naturalnym. Te równomiernie, rozmieszczone na tapecie gwiazdki mogą posłużyć też jako fajne tło w pokoju dziecięcym. 

Gwiazdki fluorescencyjne idealne do pokoju młodzieżowego

Tapety w gwiazdki z kolekcji Day & Night charakteryzują się tym, że po zgaszeniu świateł świecą w ciemnościach. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu szczególnie dzieciom. Stonowana kolorystyka wzorów pozwoli na wykorzystanie ich praktycznie w każdym wnętrzu. Tapeta w kolorze szarym będzie pasować do intensywnych kolorów takich jak zielenie, czerwienie, róże czy fiolety. Wzór w beżowym odcieniu to rozwiązanie idealne do wnętrz utrzymanych w ciepłej, naturalnej kolorystyce. 

Wersja biała sprawdzi się idealnie w ciemnych. pozbawionych naturalnego światła wnętrzach.