Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Welcome to the jungle!

Welcome to the jungle!

Opublikowano : 2017-06-28 12:50:48

Jak śpiewał jeszcze młody Axl Rose „Witajcie w dżungli”. My dopowiadamy „Witajcie w miejskiej dżungli” . Nie musimy ruszać się z domu aby poczuć słońce, zieleń czy egzotyczną roślinność. Nie ma łatwiejszego sposobu na wprowadzenie bardzo modnego w tym roku tropikalnego trendu do wnętrza niż tapeta ścienna. 

W sklepach znajdziemy obecnie bardzo dużo dodatków w tropikalnym, egzotycznym trendzie. Są to niezliczone poszewki na poduszki, zasłonki, obrusy czy tapety ścienne.   

Wszystkie wzory tapet ściennych utrzymane w tym trendzie dostępne na O Rety Tapety znajdziesz tutaj

Tapeta 36201-1 Fikus

Jeśli marzy Ci się tropikalny klimat w mieszkaniu pomyśl o niebanalnej tapecie na ścianę. Kolory powinny być mocne i soczyste, tak by oddawały klimat egzotycznych miejsc i krajobrazów. Jeśli boisz się, że twoje mieszkanie jest za małe, wytapetuj tylko jedną ścianę. Będziesz mieć wtedy pewność, że intensywne kolory i wzory nie przytłoczą Twojego wnętrza. Pamiętaj o umiarze. Jeśli postawisz na mocną, kolorową tapetę meble i dodatki powinny być bardziej stonowane. 

Tapeta 9548-01 Liście Monstery

Tapeta 9432-63 Liście Palmy

Tapeta 34125-1 Zielone Palmy

Kolekcja stworzona przez znanę niemiecką blogerkę  Laurę Noltemeyer z blaga DESIGNDSCHUNGEL idealnie wpisuje się w tropikalny trend. Delikatne nadruki liści palmowych wprowadzają tropikalną atmosferę do pomieszczenia i stanowią idealne tło na mebli czy akcesoriów. Tapety z tej kolekcji znajdziesz tutaj

Tapeta 9589-81 Zielone Liście Palmy

Tapeta 36200-1 Dracena

Tapeta 473407 Liście Bananowca

zdjęcie: Rasch

Wszystkie dostępne wzory znajdziesz w naszym sklepie O Rety Tapety TUTAJ

Udostępnij