Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Zygzakowy zawrót głowy

Zygzakowy zawrót głowy

Opublikowano : 2017-06-27 12:37:19

Zygzaki. Bardzo skandynawskie, bardzo na czasie. Wyraziste i zdecydowane a może delikatne i subtelne? Jaką tapetę w zygzaki wybrać? Zobacz…

 

Fachowa nazwa tego wzoru to chevron. Słowo to pochodzi z języka francuskiego od chèvre czyli koza. Wzór skojarzył się kiedyś komuś ze śladem jaki zostawiają kozie raciczki. Bardzo popularny w latach 70-tych za sprawą marki odzieżowej Missoni. Obecnie wzór ten możemy zobaczyć na ubraniach, tkaninach, dodatkach, zasłonach czy na tapetach.

 

Wzór chevron sprawdzi się idealnie w dziecięcym pokoiki, utrzymanym w stylu skandynawskim. W delikatnych szarościach lub pudrowych różach.

Wzory w takich odcieniach znajdziesz tutaj.

Tapety z kolekcji Scandinavian Style są wykonane z ekologiczne papieru bez dodatków PVC. Będą zatem idealne do pokoju dziecka. 

tapeta 34139-2

 

tapeta 34139-1

Bardziej graficzna, czarno-biała wersja wzoru w zygzaki będzie idealnie wyglądać w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach w otoczeniu szkła czy srebra.

Tapetę w czarno biały zygzaki z kolekcji Michalsky znajdziesz tutaj.

 

tapeta 93943-5

Monochromatyczne, szare wnętrza + biało-szare zygzaki to połączenie niczym z wnętrzarskich magazynów. Wyrafinowane, subtelne idealne do kobiecej sypialni czy salonu. Tapeta w szaro-biały zygzak znajdziesz tutaj

 

tapeta szary zygzak

tapeta 34242-2

Wersja w kolorze ciemnego turkusu może bardzo fajnie wyglądać w pokoju nastolatka. W połączeniu z kontrastowymi dodatkami i delikatnym kolorem ścian. 

tapeta 34242-4

tapeta 34123-2

A dla wszystkich, którzy nie przepadają za szarościami piękny wzór w stylu lat 70-tych. Drobny zygzak w kolorze różu i mięty. Idealny do wesołych, eklektycznych wnętrz. Ten wzór znajdziesz tutaj

tapeta 34123-5